28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Lucas Podolski

Podolski’ye Doğum Günü Sürprizi

 

Antalyaspor’un son transferinden biri olan Lucas Podolski başarılı futbolu ile dikkat çekiyor. Antalyaspor’daki takım arkadaşlarının yanında Antalyaspor taraftarları da Podolski’yi çok seviyorlar. Alman futbolcu Türkiye ve Türk geleneklerine yabancı bir futbolcu olmaması sebebiyle Antalya’ya çabuk uyum sağladı. Antalyasporlu futbolcunu doğum günü de antrenman sonrası takım arkadaşları tarafından kutlandı.

Kırmızı beyazlı takım Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenman sonrası Podolski’ye doğum günü düzenlediler. Alman futbolcu 35. Yaş gününü takım arkadaşları ile kutlamanın mutluluğunu yaşadı. Podolski’nin doğum günü kutlamasına Antalyaspor’un teknik kadrosu ve kulüp yöneticileri de katıldı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nin oyun salonunda gerçekleşen doğum gününde Podolski arkadaşlarının yeni yaş kutlamalarını kabul etti.

Döner ve Dondurma Salonu

Geçmiş futbol sezonlarında Galatasaray’da oynayan Podolski ülkesi Almanya’da ticaret ile uğraşıyor. Alman futbolcunun Almanya’da döner ve dondurma salonu bulunuyor. Türk geleneklerini kendine yakın hisseden Podolski’nin döner sevgisi de buradan geliyor. Japonya ligi takımı Vissel Kobe’den Antalyaspor’a transfer olan Alman futbolcu Japonya’da sumo güreşi yapmıştı. Podolski pandemi sürecinden sonra Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz ile er meydanında güreşecek.