19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

TFF Bir İlke Daha İmza Atıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türk hakemliğinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, NG Kütahya Seramik ile yapılacak iş birliği kapsamında 2026 – 2027 sezonun sonuna kadar tarihte ilk kez Trendyol Süper Lig, Trendyol 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig, Ziraat Türkiye Kupası ile Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi hakem formalarına sponsorluk alınacak.

NG Kütahya Seramik, hakem formalarının sırt ve tek kol logo sponsoru olmasının yanı sıra Türk hakemlerinin geleceğine yatırım yapma hedefiyle TFF Hakem Akademisi’nin de sponsoru olacak.

Hakem formalarına sponsorluk anlaşması, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla yarın TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilecek imza töreniyle resmiyet kazanacak.

TRENDYOL SÜPER LİG’DE 9. HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

Trendyol Süper Lig’de 9. hafta oynanacak maçların hakemleri açıklandı. Galatasaray ile Beşiktaş arasında 21 Ekim Cumartesi günü oynanacak derbide hakem Halil Umut Meler düdük çalacak.

Trendyol Süper Lig’de 9. hafta müsabakaları 21 Ekim Cumartesi, 22 Ekim Pazar ve 23 Ekim Pazartesi günleri oynanacak. Söz konusu müsabakaların hakemleri Türkiye Futbol Federasyonu tarafından duyuruldu.

Galatasaray ile Beşiktaş arasında 21 Ekim Cumartesi günü RAMS Park’ta oynanacak derbide hakem Halil Umut Meler düdük çalacak.

Süper Lig’de 9. hafta oynanacak maçların hakemleri şu şekilde:

21 Ekim Cumartesi

13.30 Kayserispor – Çaykur Rizespor: Burak Şeker

16.00 Gaziantep FK – Antalyaspor: Atilla Karaoğlan

16.00 Konyaspor – Pendikspor: Çağdaş Altay

19.00 Galatasaray – Beşiktaş: Halil Umut Meler

22 Ekim Pazar

13.30 Sivasspor – Kasımpaşa: Yaşar Kemal Uğurlu

16.00 İstanbulspor – MKE Ankaragücü: Yiğit Arslan

19.00 Fenerbahçe – Hatayspor: Volkan Bayarslan

19.00 Samsunspor – RAMS Başakşehir: Murat Erdoğan

23 Ekim Pazartesi

20.00 Fatih Karagümrük – Adana Demirspor: Bahattin Şimşek

20.00 Trabzonspor – Alanyaspor: Arda Kardeşler