12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Fraport TAV Antalyaspor

Antalyaspor Başkanı’nın Transfer Açıklamaları

Süper Ligde başarılı bir sezon geçiren Fraport TAV Antalyaspor futbolcusu Nazım Sangare transfer haberleri ile sıklıkla gündeme geliyor. Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk Nazım Sangare ve gündemde olan Antalyasporlu futbolcuların transferleri ile ilgili açıklama yaptı.

25 yaşındaki Sangare Almanya doğumlu olan Türk bir futbolcu ve 2017 yılında Almanya takımı Osnabrück’den Antalyaspor’a transfer oldu. Başarılı futbolcunun son zamanlarda Galatasaray’a transferi haberleri konuşuluyor. Ali Şafak Öztürk de Nazım Sangare’nin takımın başarılı bir futbolcusu olduğunu ve takıma katkısının büyük olduğunu ifade etti. Kulüp Başkanı şu anda Sangare’nin transferi için Galatasaray’dan gelen bir teklif olmadığını belirtti.

‘’Sinan Gümüş’ün Kalmasını İstiyoruz’’

Antalyaspor’un ara transfer döneminde Genoa takımından kiraladığı Sinan Gümüş’ü de kırmızı beyazlı ekip transfer etmek ve sürekli olarak kadrosuna dahil etmek istiyor. Ali Şafak Öztürk de Sinan Gümüş’ün Antalyaspor’da kalmasını istediklerini belirterek Sinan Gümüş’ün iyi bir futbolcu olduğunu vurguladı.

Antalyaspor Kulübü başkanı sıklıkla gündeme gelen Arda Turan’ın kırmızı beyazlı takıma transferi ile ilgili olarak da arda Turan’ın Türk futbolunun en iyi futbolcularından olduğunu belirtti. Ali Şafak Öztürk Arda Turan’ın transferinin içinde bulunduğumuz ekonomik çıkmazın yaşandığı dönemde zor olduğunu ve hayal olduğunu da sözlerine ekledi.