28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Muratpaşa Belediyesi

Muratpaşa Belediyespor’a Yeni Sezonda Destek

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi spor başta olmak üzere farkındalık projeleri ile bir adım öne çıkıyor. Muratpaşa Belediyespor Kulübü de farklı branşlarda mücadele ederek başarılı sonuçlar alıyor. Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı da Antalya’yı ve Muratpaşa’yı hentbol liginde temsil ediyor. Küresel salgın covid 19 sebebiyle hentbol liginde maçların yapılamaması takımın antrenmanlarına da ara vermesine neden olmuştu. Uzun zamandır takım olarak antrenman yapmayan Muratpaşa Belediyespor Kadın hentbol takımı 27 Eylül’de başlaması planlanan lig için hazırlıklara başladı.

Sertan Sarpaş ‘’Mutluyuz’’

Covid 19 sonrası ilk antrenmanı Güver Uçurumunda yapan hentbol takımı düz koşu yaptı. Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı antrenörü Sertan Sarpaş uzun zaman sonra takım halinde antrenman yaptıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Sertan Sarpaş hentbol takımında ekip çalışması ile başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını belirtti. Hentbol takımı antrenörü Muratpaşa Belediye Başkanı Murat Uysal’ın spora ve hentbola desteğinin çok büyük olduğunu ve bu destek ile hedeflerinin Türk hentbolunda iyi bir gelişme göstermek olduğunu ifade etti.