19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
2020-2021 sezonu

Hentbolda İlk Maç Antalya Takımlarının

Kadınlar Hentbol Süper Ligi 2020-2021 sezonu ilk maçı Antalya Derbisi ile başlıyor. Sezonun ilk maçı Antalya Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı ile Konyaaltı Belediye Spor Kadın Hentbol takımı arasında olacak. Hentbolda Antalya Derbisi olan karşılaşma 28 Eylül Pazartesi günü (bugün) Antalya Spor Salonu’nda oynanacak.

‘’Hedefimiz İlk Maçı Kazanmak’’

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı Süper Ligin başarılı takımları arasında bulunuyor. Konyaaltı Belediye Spor Kadın Hentbol takımı ise Hentbol Liginin yeni bir takımı oldu ve bu sezon ilk defa mücadele edecek. Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı kaptanı olan Diğdem Hoşgör yeni sezona iyi bir hazırlık programı ile hazırlandıklarını ve günde çift antrenman yaptıklarını söyledi. Diğdem Hoşgör hazırlık maçlarında da iyi bir performans gösterdiklerini ve bu performans Konyaaltı Belediyespor maçında da göstereceklerini ifade etti.

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı antenörü Sertan Sarpaş sezona galibiyet ile başlamak istediklerini ve galibiyet alacaklarına inandıklarını söyledi. Sertan Sarpaş hazırlık sezonunu iyi ve sıkı bir çalışma ile geçirdiklerini ve sezonun ilk maçından puan ile ayrılmayı hedeflediklerini belirtti.