12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalya

Aytemiz Alanyapor Kaptanının Babalık Heyecanı

Süper Lig’deki Antalya temsilcisi iki takımdan biri olan Aytemiz Alanyaspor covid 19 küresel salgın sebebiyle antrenmanlarını tesislerde yapmıyordu. Futbolcular teknik direktör Erol Bulut’un hazırladığı antrenman programını evde uyguluyorlar. Aytemiz Alanyaspor kulübü iki gün önce sevinçli bir haber ile salgın günlerinde mutlu oldular. Turuncu yeşil takımın kaptanı olan Efecan Karaca ikinci kez baba olmanın sevincini yaşadı.

Efecan Karaca’nın eşi Tuğba Karaca Alanya Anadolu hastanesinde bir kız çocuğu dünyaya getirdi ve çift ikinci kez anne-baba oldular. Efecan-Tuğba Karaca çifti yeni doğan bebeklerine Derin ismini verdi. Aytemiz Alanyaspor kulübü de sosyal medya hesabından ve internet sitesinden takım kaptanı Efecan Karaca’ya minik Derin’in dünyaya gelişi sebebiyle tebrik mesajı yayınladı.

Maskeli Doğum Günü

Aytemiz Alanyaspor Kulübünün başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun doğum günü de kulübün tesislerinde yapılan değerlendirme toplantısından sonra kutlandı. Maskeli olarak kutlanan doğum gününde pastasını kesen başkana kulübün 2. Başkanı Kâmil Köseoğlu tarafından Hasan Çavuşoğlu’nun fotoğraflarının bulunduğu bir kolaj hediye edildi. Hasan Çavuşoğlu kaç yaşına girdiği sorularını cevapsız bırakarak pastanın mumlarını üfledi.