19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalya

Antalya Takımlarından 23 Nisan Mesajları

Süper Ligin Antalya temsilcisi iki takımı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin 100. Kuruluş yıldönümü mesajları yayınladı. Antalyaspor ve Aytemiz Alanyaspor sosyal medya hesaplarından kutlama mesajlarını paylaştılar. Antalyaspor corona virüsü sebebiyle 1 aydır antrenmanlarını telekonferans olarak yapıyordu. Kırmızı beyazlı takım bugün 23 Nisan Çocuk Bayramı sebebiyle telekonferans antrenmanına U12 futbol takımın da dahil ederek minik futbolcularla A takım beraber antrenman yaptılar. Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna ve Antalyaspor Sportif Direktörü Sedat Karabük de antrenmana katıldılar. Çocuk bayramında Antalyasporlu çocuk futbolcular bu farklı ve anlamlı antrenman deneyiminde çok mutlu oldular.

  1. Yıl Kutlama Mesajları

Antalyaspor sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve TBMM’nin 100. Yaşını kutladı.

Antalya’nın Süper Ligdeki diğer temsilcisi ve ligin başarılı takımı Aytemiz Alanyaspor da mesajında TBMM’nin 100. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak çocukların da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

23 Nisan 1920 yılında açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi ile egemenlik saraydan alınıp millete verildi. Bu sene TBMM’nin 100. Yaşı kutlanıyor.