28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Aytemiz Alanyaspor

Tamer Tuna’ya Doğum Günü Kutlaması

Süper Ligde Aytemiz Alanyaspor ile Antalya’yı temsil eden Antalyaspor ligde başarılı performansını sürdürüyor. Ligin ikinci yarısında yükselen bir grafik yakalayan Antalyaspor’un bu yükselen grafiğinde teknik direktör Tamer Tuna’nın etkisi çok büyük oldu. Ara transfer döneminde Tamer Tuna ile sözleşme imzalayan ve çalışmaya başlayan kırmızı beyazlı takım başarılı bir sürece girdi.

Ligin ilk yarısında alt sıralarında bulunan Antalyaspor Tamer Tuna ve ara transfer dönemindeki başarılı transferleri ile sezon sonunda ligin üst sıralarında olacak. Antalyaspor takımı teknik direktör Tamer Tuna’nın doğum gününü unutmadı. Kırmızı beyazlı futbolcular antrenman sonrası Tamer Tuna’ya sürpriz bir doğum günü partisi düzenlediler.

Tamer Tuna 44 Yaşında

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenman sonrası Tamer Tuna üzerinde ’’ Nice Yıllara’’ yazısı bulunan pastayı kesti. Teknik adam yeni yaşı için kutlamaları kabul ederken doğum günü için takımına da teşekkür etti. 44 yaşına giren Tamer Tuna’nın doğum günü kutlamasına Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk ile Genel Menajer Servet Çavuşoğlu da katılarak Tamer Tuna’ya iyi yaşlar dilediler.