12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalya

Görev Dağılımı Yapıldı

Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü sadece Antalya ilinde değil Türkiye çapında dereceleri olan bir spor kulübüdür. Farklı spor dallarında başarılı sonuçlar alan Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü popüler spor dalları dışında da farklı spor branşlarında sporcular yetiştirmeye başlayacak. Muratpaşa Belediye başkanı Murat Uysal’ın katkıları ile başarılı dereceler elde eden Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim kurulu toplantısında Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün görev dağılımı da yapıldı.

Toplantıda kulüp başkanlığı görevine Murat Şimşek’in devam etmesi kararı alınırken Özcan Yılmaz ve Özgür Güngör başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Spor Branşları Sorumluları Belirlendi

Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü hentbol Şube Sorumluluğu görevine Özcan Yılmaz ve Ahmet Öztürk seçildi. Futbol Şube Sorumluluğu görevine Özgür Güngör ve Yusuf Emre Ertugan seçilirken, basketbol Şube Sorumluluğu görevine de Derya Karakoç ile Bülent Ataş seçildi. Jimnastik branşında Yener Altıntaş, squash branşında Murat Şimşek, voleybol branşında da Erhan Üstündağ şube sorumlusu oldular.

Muratpaşa Belediyespor Kadınlar Hentbol Takımı, Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele ediyor. Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Kadınlar Hentbol takımı ile ilgili transfer çalışmalarını da sürdürüyor.