19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Fraport TAV Antalyaspor

Podolski’nin Açıklamaları

Ara transfer döneminde Fraport Tav Antalyaspor takımına transfer olan Lucas Podolski başarılı futbolu ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Bayern Münih, İnter ve Arsenal takımlarında oynayan Podolski’nin yüksek performansı ile renkli ve eğlenceli kişiliği de Antalyaspor taraftarları tarafından takip ediliyor. Antalya’da esnaf lokantasına giden, gözleme yapan bayanlarla gözleme hamuru açan Podolski geçen hafta da Serik’te pazara giderek alışveriş yapmıştı. Podolski önceki sezonlarda Galatasaray’da forma giymiş ve bu sebeple Türkiye’ye yabancı bir futbolcu değildi. Galatasaray’da oynadığın dönemden de Alman futbolcunun çay tiryakiliği de biliniyor.

Lucas Podolski Antalyaspor’a transfer görüşmeleri sırasında şehrin kendisini etkilediğini söyleyerek Antalyaspor’un tesislerinin ve stadını da çok beğendiğini sözlerine ekledi.

‘’Futboldan Sonra İş Hayatına Yoğunlaşacağım’’

Antalyasporlu futbolcu kulüp ile sözleşmesinin 1,5 yıl olduğunu, 1 yıl daha sözleşmeyi uzatabileceğini belirterek futboldan sonra iş yaşamına yoğunlaşağını söyledi. Podolski şu anda Almanya’da döner ve dondurma işiyle uğraştığını ve Almanya’da 6 döner dükkânı ile 3 dondurma dükkânı bulunduğunu söyleyerek futboldan sonra da bu işine kanalize olacağını vurguladı. Lucas Podolski son olarak Antalya’da ve Antalyaspor’da olduğu için çok mutlu olduğunu da açıkladı.