28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Fraport TAV Antalyaspor

Podolski Cuma Pazarında

Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Antalyaspor ara transfer döneminde Alman futbolcu Lucas Podolksi’yi transfer etmişti. Podolski Antalyaspor’da başarılı futbolu kadar renkli ve sıcak kişiliğiyle de dikkat çekiyor. Podolski covid 19 sebebiyle lig maçlarına ara verildiği bu günlerde Serik’te kurulan Cuma pazarına gitti. Pazarda sebze ve meyve alışverişi yapan Antalyasporlu futbolcu maske kullanarak da virüse karşı önlemini aldığını gösterdi.

Serik’teki pazarda alışveriş yaparken Antalyaspor taraftarları ve Antalyalı futbol severlerin ilgisiyle karşılaşan Podolski sosyal mesafe kuralına da dikkat ederek alışverişini yaptı. Lig maçlarının ve tesislerde antrenmanın yapılmadığı bu günlerde Podolski de evde antrenman ve telekonferans antrenman ile günlerini geçiriyor.

Podolski’nin Çay Tiryakiliği

Türkiye’de geçtiğimiz sezonlarda Galatasaray’da oynayan Podolski Türkiye’ye yabancı çekmiyor. Alman futbolcunun Galatasaray’da forma giydiği dönemlerden gelen ince belli bardakta çay içme tutkusu ve çay tiryakiliği Antalya’da da devam ediyor. Podolski aynı zamanda sosyal medya hesabını da aktif kullanan bir futbolcu ve sosyal medya hesabından bol bol Antalya’da çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor. Podolski’nin sosyal medya hesabındaki bu paylaşımları da çok fazla beğeni alıyor.