19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
corona virüsü

Podolski’den Evde Kal Mesajı

Türkiye’de ve dünyada hayatı durduran corona virüsü covid-19’un yayılmasının önlenmesi evden çıkmamak, temastan kaçınmak ve hijyene dikkat etmek ile olabiliyor. Halkın evden çıkmaması için yapılan uyarılara rağmen keyfi olarak sokağa çıkan kişilerin olmasıyla Antalyasporlu futbolcular farkındalık yaratma amacıyla Türkiye’ye evde kal çağrısı yaptı.

Antalyaspor’un renkli kişiliği ile dikkat çeken futbolcusu Podolski de kendine has farklılıkla evde kal çağrısına katıldı. Podolski bir tepsi baklava ile poz vererek covid-19 virüsüne karşı evde kal mesajı verdi. Podolski sosyal medya hesabından paylaştığı baklavalı fotoğrafı ile Gaziantep’ten gelen havuç dilimi baklava ile kendisinin de evde kaldığını yazdı.

Charles’ın Chico’ya Meydan Okuması

Antalyasporlu Charles da Brezilya’daki evinde tuvalet kağıdını sektirerek çektiği videoyu sosyal medyada paylaşarak hem covid-19’a karşı evde kalma mesajı verdi hem de bu hareketi ile takım arkadaşı Chico’ye meydan okuduğunu ilan etti. Chico’da Charles’ın meydan okumasına karşı kendisi de tuvalet kağıdını sektirdi.

Antalyasporlu futbolcular evde kal mesajlarını #evdekal ve #bizAntalyasporuz etiketiyle paylaşıyorlar.