28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalyaspor Taraftar Grubu

Antalyaspor Taraftarlarından Covid-19 Temizliği

Antalyaspor’un taraftar derneği olan Antalyaspor Taraftar Grubu 07 Gençlik covid-19 virüsünün yayılmasının önlenmesi için Antalya’da bulunan Cumhuriyet Meydanını temizledi. Covid-19 virüsünün yayılmasının önüne geçilmesinin ana prensibi temizlik ve temastan kaçınmaydı. Antalyaspor Taraftar Grubu 07 Gençlik üyeleri de Cumhuriyet Meydanını deterjanla temizleyerek virüsün yayılmasının engellenmesine katkıda bulundu.

Antalyaspor Taraftar Grubu 07 Gençlik Başkanı Gürhan Güneyli covid-19 önlemleri hakkında yaptığı açıklamada Antalya’nın covid-19 virüsünden korunması için her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek ihtiyacı olan yaşlı kişilerin ve sağlık personellerinin de yaşam alanlarında temizlik hizmeti vereceklerini de ifade etti.

‘’Antalyaspor’a Değil Antalya’ya Hizmet’’

Taraftar Grubu Başkan Yardımcısı Metin Çelik de sadece Antalya’yı temizlemediklerini Antalya’daki yaşlı ve imkânı olmayan kişilerin de evini temizlediklerini söyledi. Metin Çelik yaşlıların sadece temizlik olarak değil gıda yardımı ile de yanlarında olduklarını ve destek olduklarını anlatarak bu desteklerinin Antalyaspor’a değil Antalya’ya yapılan bir hizmet olduğunu açıkladı.

Antalya’da yaşayan kişiler de taraftar grubunun bu hizmetlerinden çok memnun olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.