12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Fraport TAV Antalyaspor

Podolski Esnaf Lokantasında

Süper ligdeki Ankara temsilcisi Fraport TAV Antalyaspor ara transfer dönemi renklerine bağladığı Lucas Podolski Antalyaspor’da başarılı ve yükselen bir performans sergiliyor. Lukas Podolski’nin yeşil sahadaki başarılı performansının yanı sıra futbol dışındaki hayatında da taraftarların sevgisini kazandı. Sıcak kişiliği ile her gün farklı bir renkli yüzünü gösteren Podolski sosyal medyada da sıklıkla paylaşım yapıyor.

Podolski’nin yaptığı köfte piyaz keyfi de taraftarlar tarafından eğlenceli bulundu. Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Antalyaspor yönetimi ile Antalya Toptancı Hali’ne giden Podolski halde bulunan bir esnaf lokantasında yemek yedi. Esnaf lokantasında köfte piyaz ile kabak tatlısı yiyen Podolski bu lezzetleri çok beğendi.

Antalya Toptancı halini gezerken hal esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan Podolski esnaf ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Podolski yemek yediği lokantasının sahibine de imzalı bir formasını hediye etti.

Podolski’nin Çay Tutkusu

Köfte piyaz ve kabak tatlısını esnaf lokantasında yiyen Podolski daha önce de gözleme yemiş ve gözleme tahtasının başına da geçmiş ve gözleme açmıştı. Renkli kişiliği ile ön olanda olan Podolski’nin çay ve özellikle ince belli bardakta çay tutkusu da bilinmekte ve Podolski sıklıkla sosyal medya hesabından çay içtiği fotoğraflarını paylaşıyor.