19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Podolski

Podolski’den Antalya Tanıtımı

Antalyaspor’un ara transfer dönemindeki transferi Podolski renkli kişiliği ile Antalyaspor taraftarları ve Antalyalı sporseverlerin sevgisini kazandı. Podolski sosyal medya hesabından sıklıkla Antalya’da çektirdiği fotoğrafları paylaşıyor ve bu fotoğraflar Podolski’nin Türkiye dışındaki ülkelerden takipçileri tarafından beğeni alıyor. Podolski’nin milyonlarca takipçisinin beğendiği Antalya fotoğrafları Antalya’nın tanıtımını da yapıyor.

Podolski’nin Antalyaspor’da başarılı futbolu ve performansı yanında renkli kişiliği de dikkat çekiyor. Geçmiş futbol sezonlarında Galatasaray’da forma giyen Podolski’nin o dönemden kalan çay tiryakiliği ve çay sevgisi şimdi Antalyaspor’da da devam ediyor. Podolski’nin transfer görüşmesi için Antalya’ya gelişinde Antalya Havalimanı’nda Antalyasporlu taraftaralar kendisini çay ile karşılamıştı.

Podolski Eline Oklavayı Aldı

2 hafta önce Podolski’nin ince belli çay bardağı ile berber koltuğundaki videosunu sosyal medya hesabından paylaşması takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Berber koltuğunda traş olurken berberin yaptığı ateş şovunu videoya çeken Podolski’nin bu paylaşımında elindeki ince belli çay bardağı da dikkat çekti.

Podolski’nin son paylaşımında da eğlenceli kısımlar vardı. Antalya’da Kurşunlu Şelalesini gezen Podolski’nin burada gözleme yapan bayanların hamur açmaları dikkatini çekti ve Alman futbolcu bu sefer gözleme hamuru açmak için açma tahtasının başına oturdu. Podolski’yi oklava ile hamur açarken görüntüleyen ve bunu sosyal medyada paylaşan Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk’e Podolski’nin ‘’Afiyet Olsun Başkan’’ diye hitap etmesi de videonun komik bir kısmıydı.