28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Süper Lig

Antalyaspor Voleybolda da İddialı

Antalyaspor Süper Lig sezonunda futbolda başarılı bir performans gösterirken Antalyaspor kulübünün Kadın Voleybol takımı da voleybol liginde başarılı sonuçlar alıyor. Antalyaspor bu sene ilk kez kadın voleybol takımı ile voleybol liginde mücadele etmeye başladı.

Antalyaspor’un kadın voleybol takımı lige aslında iyi bir başlangıç yapamadı. Ligdeki çıktığı ilk 5 maçından yenilgi ile ayrılan Antalyaspor Kadın Voleybol takımı yenilgi aldığı 5 maçtan sonraki maçlarında galibiyet ile tanıştı ve yükselişe geçti.

Antalyaspor kadın voleybol takımı play offa kalma ihtimali ile ligin son hafta maçında rakibi Nevşehir Belediyespor’du. Bu maçtan Nevşehir Belediyespor galip ayrıldı ve galibiyet sayısı Antalyaspor ile aynı olmasına rağmen Nevşehir Belediyespor puan farkıyla play offa kalan takım oldu.

”Bu Sezon Alışma Sezonuydu”

Antalyaspor Kadın Voleybol Takımı ligde play offa kalamasa bile kendi sahasında hiç yenilgi almadı. Antalyaspor Voleybol Şube Sorumlusu Alp Özel takım ile ilgili açıklamalar yaptı. Alp Özel kendilerinden güçlü takımlarla mücadele ettikleri ve kendi sahaları olan Antalya Spor Salonunda mağlubiyet almadıklarını bunun da ilk sezonunda mücadele eden takımları için başarı olduğunu ifade etti. Alp Özel kadın voleybolculara ve teknik personele bu güzel mücadeleleri için teşekkür etti.

Antalyaspor Kadın voleybol takımının baş antrenörü Gökhan Egeli ise bu sezonun takım olarak lige alışma dönemleri olduğunu önümüzdeki sezonda daha başarılı bir grafik çizeceklerini söyledi.