19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Lucas Podolski

Podolksi’den Türkü Paylaşımı

Ara transfer döneminde Lucas Podolski Fraport TAV Antalyaspor’a transfer oldu. Japon Ligi takımı Vissel Kobe’den gelen Podolski kısa sürede başarılı futbolu ile adından söz ettirdi. Futbol performansının yanında renkli kişiliği ve sıcak tavırları ile Antalyaspor taraftarları ve bütün futbolseverlerin sevgisini kazandı.  Antalya’ya ve Antalyaspor’a kısa zamanda uyum sağlayan futbolcu Antalya’da olmaktan mutlu olduğunu sıklıkla dile getiriyor.

Daha önce Galatasaray’da forma giyen Podolski Türk futboluna yabancı değildi. Sosyal medyayı da aktif kullanan Alman futbolcu sıklıkla sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyor. 34 yaşındaki futbolcunun son paylaşımı Karadeniz türküsü eşliğinde balıklar ve ailesinin olduğu bir paylaşım oldu. Podolski’nin bu paylaşımı Karadenizli futbol severler tarafından da beğenildi.

Çay Tutkusu

Pandemi sürecinden önce boş zamanlarında Antalya’yı gezen Podolski sosyal medya hesabından Antalya fotoğraflarını paylaşıyordu. Alman futbolcunun bu paylaşımları dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından beğeniliyordu. Galatasaray’da forma giydiği zamanlardan beri çay tiryakisi olan Podolski elinde çay bardağı ile olan fotoğraflarını da sıklıkla paylaşıyor. Podolski’nin Antalya’ya ilk gediğinde kendisini havalimanında çay ile karşılamışlardı.