28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
2020 yılı

Kepez Belediyesi’nde Kurban Bayramı Hazırlığı

Corona virüsü 2020 yılı ilk aylarında dünyada ve Türkiye’de yayılmaya başladı. Covid 19’a karşı alınan önlemlerden bir de belli dönemlerde sokağa çıkma yasağı uygulamasıydı. Temas yoluyla bulaşan corona virüsü için uzmanlar mecbur kalmadıkça dışarıya çıkılmaması uyarısı yapıyorlar. Antalya Büyükşehir Belediyesi de bu süreçte hareketsiz kalan Antalyalılar için sabah sporu etkinliği düzenledi.

Sağlıklı bir yaşam ve zinde bir hayat için sporun önceliğinden yola çıkan Antalya Büyükşehir belediyesi Karaalioğlu Parkı ve Konyaaltı Plajı’nda sabah sporu düzenlemeye başladı. Profesyonel spor eğitmenleri spor ile güne zinde başlamak isteyen Antalyalılar ile spor yapıyorlar. Müzik eşliğinde eğlenceli olarak yapılan spor önce egzersiz hareketleri ile başlıyor. Ardından koşma, bisiklet, yürüyüş ile devam ediyor.

Haftada 3 Gün Spor

Sabah Sporu Etkinliği pazartesi Çarşamba Cuma olmak üzere haftada üç gün yapılıyor. Saat sabah 07:00-08:00 saatleri arasında yapılan spora katılan kişiler mat ve kişisel spor ekipmanlarını kendileri getiriyor. Sabah sporu etkinliğinde covid 19 önlemleri kapsamında maske kullanımına ve sosyal mesafeye dikkat ediliyor. Güne Sabah Sporu etkinliği ile başlamak isteyen Antalyalılar 0 242 321 24 70 numaralı telefondan detaylı bilgi alabiliyorlar.