19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Kayserispor

Josef Sural Unutulmadı

1 yıl önce 28 Nisan 2019’da Kayserispor deplasmanından dönerken yaşanan minibüs kazası sonucu hayatını kaybeden Aytemiz Alanyaspor’un Çekyalı futbolcu Josef Sural ölümün 1. Yılında kulübü ve arkadaşları tarafından anıldı. Covid 19 küresel salgını sebebiyle Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Enver Vural ile Josef Sural’ın iki arkadaşı anma törenine katıldı.

28 yaşında vefat eden Çekyalı futbolcunun ölümüne yol açan trafik kazasının gerçekleştiği yerde gerçekleşen anma törenine katılan arkadaşı Hüseyin Karadağ Çekçe bir anma konuşması yaptı.

‘’Covid 19 Nedeniyle Taraftarlar Gelemedi ‘’

Hüseyin Karadağ konuşmasında Josef Sural için gerçekleşen bu anma törenini arkadaşının her yıl ölüm yıldönümünde burada yapmak istediklerini söyledi. Hüseyin Karadağ covid 19 küresel salgını sebebiyle bu sene taraftarların anma törenine gelemediğini ama bundan sonraki senelerde daha kalabalık ve taraftarların da bulunduğu bir anma töreni gerçekleşeceğini söyleyerek arkadaşlarını saygıyla ve özlemle andılar.

Aytemiz Alanyaspor Taraftar Grupları Josef Sural’ı vefat yıldönümünde anmak için program hazırlığı yapmışlardı fakat corona virüsü sebebiyle program iptal edildi.