28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi

Antalyaspor Hentbol Takımından Anlamlı Ziyaret

CIP Travel Antalyaspor Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta maçında Beşiktaş ile karşılaşacak. Hentbolun Antalya temsilcisi CIP Travel Antalyaspor-Beşiktaş maçı Süper Liginin ikinci yarısının ilk maçı olacak olacak. Maç CIP Travel Antalyaspor’un ev sahipliğinde olacak ve CIP Travel Antalyaspor ligin ikinci yarısının ilk maçını galibiyet ile bitirmek istiyor. CIP Travel Antalyaspor- Beşiktaş hentbol maçı 29 Ocak Çarşamba günü (bugün) saat 19:00’da başlayacak.

Antalyaspor kulübünün hentbol takımı CIP Travel Antalyaspor futbol takımını ziyaret ederek kulüp dayanışmasının güzel bir örneğini sergilediler. Hafta sonu deplasmanda Denizlispor ile karşılaşan ve 3-0 Denizlispor galibiyeti ile deplasmandan dönen futbol takımını CIP Travel Antalyaspor hentbol takımı tebrik etti. Antalyaspor futbol takımı antrenman sırasında ziyaret eden hentbol takımının anlamlı ziyareti futbol takımına da motivasyon arttırıcı bir faktör oldu.

Hentbol Takımından Baklava Sürprizi

CIP Travel Antalyaspor Hentbol takımı Tamer Tuna yönetimindeki futbol takımına baklava da getirerek tatlı bir sürpriz yapmış oldu. Tamer Tuna ve futbolcuların baklava yemeleri güzel görüntülere ve örnek bir dostluk tablosuna dönüştü.Futbol takımının teknik direktörü Tamer Tuna ve futbolcular CIP Travel Antalyaspor’un ziyaretinden dolayı çok memnun oldular. Tamer Tuna hentbol takımına Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi ikinci yarısında başarılar diledi ve Beşiktaş maçını CIP Travel Antalyaspor’un kazanacağı konusunda güvenlerinin tam olduğunu söyledi.