1 Aralık 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalyaspor

Aytemiz Alanyaspor ile Corendon Havayolları Anlaşması

Antalya’yı Süper Ligde Antalyaspor ile temsil eden Aytemiz Alanyaspor başarılı bir sezon geçiriyor. Corona virüsü sonrası başlayan lig maçlarında istediği performansı sergileyemese de Aytemiz Alanyaspor ligi ilk 5 sırada tamamlamayı hedefliyor. Antalya temsilcisi Süper Lig şampiyonluğunun iddialı takımları arasında da yer alıyordu. Aytemiz Alanyaspor bu sezon Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kalarak kulüp tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Ziraat Türkiye Kupası final maçında Trabzonspor ile oynayacak olan Aytemiz Alanyaspor kupayı müzesine götürmek ve kulüp tarihinde bir ilki yaşamak istiyor.

Aytemiz Alanyaspor forma kol reklamı için Corendon Havayolları ile bir anlaşma sağladı. Süper Lig’de kalan 5 maçta ve Ziraat Türkiye Kupası final maçında Aytemiz Alanyaspor formalarının kolunda Corendon Havayolları’nın reklamı olacak.

‘’Pandemi Sürecinde Güzel Bir Gelişme’’

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Corendon Havayolları ile yapılan reklam anlaşmasının sevindirici olduğunu belirtti. Hasan Çavuşoğlu corona virüsü sürecinde yaşanan olumsuzluklara rağmen Corendon havayolları ile yapılan anlaşmanın umut veren bir gelişme olduğunu da ifade etti. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Corendon Havayolları’na bu reklam anlaşması için de teşekkürlerini iletti.