12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Süper Lig

Antalyaspor’dan Anlamlı Armağan

Antalyaspor Süper Lig yeni sezonun ilk maçında kendi sahasında Gençlerbirliği ile karşılaştı. Kırmızı beyazlı takım sezona başarılı bir başlangıç yaparak Gençlerbirliği’ni 2-0 yendi. Antalyaspor ligin ilk maçında aldığı bu galibiyetini ve galibiyet sevincini Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile trafik kazasında vefat eden taraftarları Berkay Taşkın’a armağan etti.

Muhittin Böcek’e Destek

Dünyada ve Türkiye’de hızla yayılan covid 19’a Antalya Büyükşehir belediye Başkanı Muhittin Böcek de yakalandı. Muhittin Böcek 1 aydır corona virüsü ile mücadele ediyor ve astım hastası olan Belediye Başkanı’nda virüsün seyir ağır geçiyor. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Muhittin Böcek’e Antalya halkından ve Türkiye’den destek/geçmiş olsun mesajları geliyor. Antalya’nın simgesi olan ve Muhittin Böcek’in de her zaman desteklediği Antalyaspor takımı da ligin ilk maçında aldıkları bu galibiyeti Muhittin Böcek’e armağan ettiler. Antalyaspor, Gençlerbirliği maçının duyurusunu sosyal medya hesabından Muhittin Böcek’in resmi ile yapmıştı.

Antalyaspor taraftarı Berkay Taşgın genç yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Kırmızı beyazlı takım 2-0’lık Gençlerbirliği galibiyetini genç yaşta hayatını kaybeden Berkay Taşgın’ın anısına armağan ettiler.