21 Şubat 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
sosyal sorumluluk projeleri

Sağlıklı Muratpaşa Hareketi Falez 2 Park’ta

Antalya’da sosyal sorumluluk projeleri ve farkındalık yaratan projeleri ile Muratpaşa Belediyesi yine farklı bir projeye imza attı. Corona virüsü ile mücadele ettiğimiz bu dönemde spor ile sağlıklı yaşam ve doğru beslenme ile bağışıklık sistemini güçlendirmek için Muratpaşa Belediyesi Sağlıklı Muratpaşa Hareketi projesini başlatmıştı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Murat Uysal’ın öncülüğünde başlayan Sağlıklı Muratpaşa Hareketi aynı zamanda kronik sağlık sorunları olan kişilerin de sağlıklı bir hayat sürmelerini amaçlıyor. mdiyetisyenleri, spor eğitmenleri ve gönüllülerden oluşan Sağlıklı Muratpaşa Hareketi katılımcıları son olarak Falez 2 Park’ta bir etkinlik düzenledi.

Müzik Eşliğinde Spor

Sağlıklı Muratpaşa Hareketi etkinliği için Falez Park 2’de düzenlenen etkinlikte diyetisyenler, spor eğitmenleri ve gönüllüler gün batımında bir araya geldi. Diyetisyenlerin sağlıklı beslenme konusunda bir sunum yapmasının ardından spor eğitmenleri eşliğinde 45 dakika müzikle spor yapıldı. Spor eğitmenleri katılımcılara bireysel olarak ya da grup olarak yapılabilecek spor hareketlerini de gösterdi.

Muratpaşa sakinleri ve Sağlıklı Muratpaşa Hareketi katılımcıları sağlıklı yaşam için gerçekleşen bu projeden memnun olduklarını ifade ettiler.