28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
covid-19

Antalya’da Bağış Seferberliği

Corona virüsü covid-19 salgını sebebiyle işini kaybeden, işsiz kalan ve maddi sıkıntıya düşen kişiler için Antalya Büyükşehir Belediyesi bir yardım platformu oluşturdu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile iş dünyası temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları ile Antalya’da oluşturulan Coronavirüs Dayanışma Platformu bağış kabul etmeye başladı. Bağış yapan kişilerin tercihine göre para yardımı ya da erzak kolisi yardımlarının kabul edildiği Coronavirüs Dayanışma Platformu Antalya’da bulunan Cam Piramit’te bağış kabul merkezi kurdu.

Corona virüsü sebebiyle yardıma muhtaç konuma gelen kişilere yardım etmek isteyen Antalyalıların Cam Piramit’te bulunan bağış merkezine giderek yardım yapabileceklerini belirten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ülke olarak olağanüstü bir süreçten geçtiğimizi hatırlattı.

‘’El Ele Vererek Aşacağız’’

Antalya Büyükşehir belediye Başkanı Muhittin Böcek ülke olarak dayanışma ve beraberlik içinde olmamız gereken bir zamanda olduğumuzu ve yakında sağlıklı günlere ulaşmamızı diledi. Muhittin Böcek Antalya’da corona virüsü sebebiyle işini kaybeden ya da iş yerini kapatmak zorunda kalan çok sayıda yardıma muhtaç olan kişiler olduğunu Coronavirüs Dayanışma Platformu ile yardıma muhtaç kişilere yardım edeceklerini vurguladı. Antalya ve ilçelerinde el ele vererek güzel günlere ulaşacaklarını da sözlerine ekleyen Muhittin Böcek herkesten virüs önlemlerine de uymasını istedi.