30 Kasım 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
corona virüsü

Antalya Valisi Teşekkür Etti

Türkiye’de alınan corona virüsü önlemlerine uyulması konusunda her ilde ayrı önlemler de alınıyor. Antalya Valisi Münir Karaloğlu da devlerin aldığı önlemlerle beraber Valilik olarak da aldıkları önlemlere uyan ve kendilerine yardımcı olan Antalya halkına teşekkür etti. Münir Karaloğlu önlemlere ve yasaklara uyulmaya devam edilmesi gerektiğini söyleyerek virüsün yayılması durduktan sonra rahat bir nefes alınabileceğini söyleyerek herkesten bu konuda hassas davranmalarını rica etti.

Antalya Valisi corona virüsünün yarattığı ekonomik kriz sebebiyle işini kaybeden, işsiz kalan dar gelirli kişilere yardım için Vefa Sosyal Destek Grubu’nun hazırladığı sosyal yardım paketlerini kendisi hazırladı ve dağıtımına yardımcı oldu. Anfaş Fuar Merkezinde hazırlanan hayır sever vatandaşların bağış yaptığı 7500 yardım paketi ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere dağıtıldı.

65 Yaş Üstü Önceliğimiz

Münir Karaloğlu covid-19’un yayılmaması için alınan önlemlerden olan 65 yaş üzeri yaşlı kesimin sokağa çıkma yasağı ile ilgili olarak da valilik ve belediye olarak yaşlıların ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli organizasyonları yaptıklarını da söyledi Vali yaşlıların her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını ve önemli olanın onların sağlıklı olarak evlerinde kalmaları olduğunu anlattı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu son olarak herkesten evde kalmalarını bu günleri birlik ve beraberlik içinde atlatacağımızı söyledi.