12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
turizm merkezi

Antalya Dijital Dünyada

Türkiye’nin turizm merkezi ve turizm cenneti olan Antalya dijital dünyada yerini aldı. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin geldiği Antalya’nın tarih, kültür, doğa zenginlikleri ile spor ve kültürel faaliyetlerinin tanıtıldığı web sitesi hazırlandı. www.antalya.com.tr web sitesi Türkçe, Almanca, Rusça ve İngilizce olarak hazırlandı.

Web sitesinde Antalya ve Antalya’nın 19 ilçesi ile ilgili her türlü bilgi yer alıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin öncü olduğu bu dijital çalışma Turizm Birliği ve Antalya Valiliği ortak çalışması ile hazırlandı. Web sitesinin tanıtım toplantısı yapıldı ve toplantıda web sitesinin slayt gösterimi konukların beğenisine sunuldu. Antalya Büyükşehir belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun katıldığı toplantıda vali web sitesinin Antalya için bir eksiklik olduğunu ve bu eksikliğin tamamlandığını belirtti.

Muhittin Böcek’ten Teşekkür

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Diyarbakır Valiliği’ne atandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de bu tanıtım toplantısı vasıtasıyla Münir Karaloğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. Muhittin Böcek Vali Münir Karaloğlu ile hep birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını ve çalışmaları için de teşekkürlerini iletti.