12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Muhittin Böcek

Muhittin Böcek’in Antalyaspor Marşı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Antalyaspor’u ve Antalyaspor taraftarlarını sevindirecek bir girişimde bulundu. Muhittin Böcek’in Antalyaspor için taraftar marşı yaptırması Antalyaspor camiasında sevinç yarattı. Antalyaspor’a ve spora desteği her zaman ön planda olan Muhittin Böcek’in marş jesti Antalya Büyükşehir belediye başkanının farklılığını ve duyarlılığını bir kez daha ortaya çıkardı.

Antalyaspor’un marşının sözlerini Ali Atay yazdı ve marşın müziğinde de Çav Bella ezgileri kullanıldı. Marşı dinlediğinde içinin coşkuyla dolduğunu söyleyen Muhittin Böcek iyi günde ve kötü günde her koşulda Antalyaspor’un yanında olduklarını ve Antalyaspor’a marş yapmanın büyük bir gurur olduğunu söyledi. Muhittin Böcek Antalyaspor için ne gerekiyorsa yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Marş ve Klip Beğeni Topladı

Muhittin Böcek’in talimatıyla yapılan Antalyaspor’un marşı ile bir de klip hazırlandı ve bu klip sosyal medyadan paylaşılarak Antalyaspor severlerin beğenisine sunuldu. Marşın kayıtlı olduğu CD’yi Antalyaspor Kulübü derneği Başkanı ve Antalyaspor vakfı Başkanı Fikret Öztürk Muhittin Böcek’in elinden aldı. Fikret Öztürk ve Antalyaspor Kulübü Yönetimden kişiler marşı Muhittin Böcek’le beraber dinlediler ve klibi izlediler. Marşı dinleyenler ve klibi izleyenler marşı çok beğendiler.