1 Aralık 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
23 Nisan

23 Nisan’da Antalya Bayraklarla Donatılacak

Corona virüsü sebebiyle bu yıl 23 Nisan kutlamaları da kısıtlı olarak yapılacak. Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Açılış yılı kutlaması yapılacak fakat covid 19 önlemleri kapsamında coşkulu bir kutlama yapılamayacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi küresel salgın halini yaşadığımız şu günlerde TBMM açılış kutlamaları için bayrak seferberliğini başlattı.

Corona virüsünden korunmak için en güvenli korunma yolu evde kalmak olduğu bu günlerde evden yapılacak kutlamalar için Antalya Büyükşehir Belediyesi evde kalan Antalyalılar’a ve çocuklara bayrak dağıttı. TBMM 100. Açılış yıldönümü aynı zamanda ülkemizde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanıyor.

Çocuklardan Muhittin Böcek’e Teşekkür

20 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkması yasak olduğu için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek evden de olsa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamak ve tüm Antalya’yı Türk bayrakları ile donatmak için bayrak dağıtımı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin zabıta ekipleri bayrakları dağıtırken özellikle çocuklar Muhittin Böcek’e teşekkürlerini ilettiler.

Muhittin Böcek evde de olsak bu bayramı coşkuyla ve bayraklarımızla kutlanacağını açıkladı.