28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Süper Lig

Taraftarlardan Destek

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig 28. Haftanın son maçında Trabzonspor ile kendi sahasında berabere kalmıştı. Trabzonspor’u ligdeki liderliğini kaybetmesine neden olan bu maçtan sonra sahada istenmeyen olaylar meydana gelmişti. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Trabzonspor Kulübü Başkanı Ali Ağaoğlu arasında protokol tribününde yaşanan arbede ve kavga maça damgasını vurdu.

Aytemiz Alanyaspor taraftarları da Trabzonspor maçında yaşanan bu olaylar sebebiyle takımlarını desteklediler. Atatürk Anıtı önünde toplanan Aytemiz Alanyasporlu taraftarlar Trabzonspor Kulübü yöneticilerine tepkilerini dile getirdiler.

‘’Takımımıza Her Zaman Desteğiz’’

Aytemiz Alanyasporlu taraftarlar adına sözcülük görevini dile getiren Ümmet Öztürk maçta yaşanan olayların kendilerini çok üzdüğünü söyledi. Ümmet Öztürk ülke olarak ve futbol dünyası olarak birlik ve beraberliği ihtiyaç olunan bir süreçte olunduğunu Trabzonsporlu yöneticilerin de bunun bilincinde olması gerektiğini dile getirdi. Ümmet Öztürk her zaman takımlarının ve Hasan Çavuşoğlu’nun arkasında olduklarını takımlarına desteklerinin tam olduğunu da ifade etti. Aytemiz Alanyaspor taraftarları Trabzonspor ve Trabzonspor yönetimiyle hiçbir zaman bir sorunları olmadığını da ve kendilerinin centilmen bir taraftar grubu olduklarını da sözlerine ekledi.