21 Şubat 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalyaspor

Podolski’nin Müslüm Gürses Keyfi

Antalya’yı Süper Ligde temsil eden iki takımdan biri olan Antalyaspor futbolcusu Lucas Podolski renkli kişiliği ve samimi tavırları ile sadece Antalyaspor taraftarlarını değil tüm sporseverlerin sevgisini kazandı. Podolski günlük hayatına ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Corona virüsü sebebiyle kaldığı Regnum Carya Oteli’nde kalan ve corona virüsü covid 19 önlemleri sebebiyle otelde antrenman yapan Alman futbolcu son olarak da Müslüm Gürses dinlerken çekilen görüntülerini sosyal medya hesabından yayınladı. Podolski’nin bu paylaşımı Müslüm Gürses hayranları başta olmak üzere çok sayıda beğeni aldı. Antalya Kepez bölgesinde seyir terasında Müslüm Gürses dinleyen Podolski bu paylaşımıyla futbolseverlerin gönlünü bir kez daha fethetti.

İnce Belli Bardakta Çay Tutkusu

Geçen hafta Serik ilçesinde Pazar alışverişine çıkan Podolski maske ve eldiven ile yaptığı sebze meyve alışverişini de paylaşmıştı. Geçmiş sezonlarda Galatasaray’da forma giyen ve Türk futbol severlerin yabancı olmadığı Podolki de Türkiye’ye yabancı değil. 34 yaşındaki başarılı futbolcunun çay tiryakiliği ve ince belli bardaktan çay içme tutkusu Galatasaray’da forma giydiği günlere dayanıyor.

Podolski Antalyaspor’a transfer olduğu ara transfer döneminden itibaren sıklıkla Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini geziyor ve fotoğraflarını yayınlıyordu. Covid 19 sebebiyle Alman futbolcu bu gezilerine de ara vermek zorunda kaldı.