21 Şubat 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Muratpaşa Belediyespor

Muratpaşa Belediyespor Almanya’da 7 Birincilik Aldı

Antalya Muratpaşa Belediyespor Ritmik Jimnastik Takımı 7 birincilik kazandı. Almanya’da yapılan Uluslararası Diadem Cup’a katılan Muratpaşa Belediyespor’un Ritmik Jimnastik Takımı sporcuları Almanya’dan 7 birincilik alarak ve Türkiye ile Antalya’yı en iyi şekilde temsil ederek büyük bir gurur yaşattılar.

Uluslararası Diadem Cup Almanya Berlin’ de düzenlendi. Diadem Cup’a Türkiye dışında İspanya, Lüksemburg, Almaya, Rusya, İsrail ve Avusturya jimnastik takımları ile sporcular katıldı. Muratpaşa Belediyespor Jimnastik Takımının sahneye çıktığı yarışmada takım toplamda 16 derece aldı.

Türk Bayrağı Altında Hatıra Fotoğrafı

Muratpaşa Belediyespor Ritmik Jimnastik Takımı sporcusu Kristina Ataoğlu Uluslararası Diadem Cup’ta büyükler grubunda genel tasnif alanında birinci oldu. 2006 Doğumlu grubunda Tuana Küçük, 2007 doğumlu grubunda İzel Nil Çetin kurdele alanında birinci oldu. 2008 doğumlu grubunda İlay Temel ve 2009 doğumlu grubunda Ayla Kaleli toplu jimnastikte birinci oldu. 2010 doğumlu grupta Sesil Öztrak genel tasnif alanı ve çemberli jimnastikte birinci oldu. Derece alan Muratpaşa Belediyespor’un jimnastik takımı ve teknik ekip Türk bayrağı ile fotoğraf çektirerek mutluluklarını dile getirdiler.