12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Golf Turnuvası

Antalya’da Golfçülerden Anlamlı Turnuva

Antalya Serik’te düzenlenen Golf turnuvası diğer düzenlenen golf turnuvalarından ayrı bir öneme sahipti. Bu golf turnuvasının geliri Elâzığ ve Malatyalı depremzedelere bağışlandı. 24 Ocak günü Elâzığ Sivrice ilçesi merkezli meydana gelen ve Elâzığ ve Malatya’da can kaybına neden olan deprem tüm ülkeyi üzüntüye sevk etmişti. Elâzığ ve Malatya’da depremden maddi ve manevi zarar gören vatandaşlar için Serik’te bir golf turnuvası düzenlendi.

Turnuvaya amatör golfçüler ile Titanic Otelleri Sahibi Mehmet Aygün, Titanic Golf Kulübü genel Müdürü Şehmus Işık, Calista Oteli Genel Müdürü Ali Kızıldağ düzenlenen gol turnuvasının katılımcıları arasındaydılar. Turnuvaya katılan amatör golfçülerin sayısı 40 kişiyi bulurken turnuvada toplana gelirin depremzedeler için kullanılacak olması katılımcıları ayrı bir mutlu etti.

Bu Acılar Son Olsun

Serik’teki bu golf turnuvasını düzenleten Taurus Golf Kulübü Başkanı Recep Turan bu anlamlı golf turnuvası ile ilgili açıklamalar yaptı. Recep Turan golf kulübü olarak sosyal sorumluluk projelerinde görev aldıklarını ve bu tarz projelere katkı yaptıklarını söyledi. Depremzedeler için yaptıkları bu golf etkinliği ile az da olsa depremzedelere bir katkılarının olması için çaba sarf ettiklerini söyleyerek ülke olarak bu tarz acıları bir daha yaşamamızı diledi.