19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Muratpaşa Belediyespor

Muratpaşa Basketbol Takımına Yeni Antrenör

Antalya Muratpaşa Belediyespor Kulübü antrenör olarak Erdem Türetken ile anlaşma sağladı. Eski milli basketbolcu olan Erdem Türetken Beşiktaş, Darüşşafaka ve Galatasaray’da oynamıştı. Erdem Türetken Muratpaşa Belediyespor’un kulüp binasında düzenlenen bir törenler sözleşmeye imza attı ve Muratpaşa Belediyesporlu oldu. Muratpaşa Belediyespor’un 6 ayrı ligde mücadele eden takımı bulunuyor.

Erdem Türetken’in imza töreninde konuşan Muratpaşa Belediyespor Kulübü Başkanı Murat şimşek kulüp olarak her alanda yeni bir yapılanmaya gittiklerini söyleyerek basketbolda da yapılanmaya yeni antrenör ile başladıklarını söyledi. Murat Şimşek Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Soysal’ın da kulübe ve spora büyük destekleri olduğunu da sözlerine ekleyerek Erdem Türetken’e başarılar diledi.

‘’Başarılı İşlere İmza Atacağız’’

Muratpaşa Belediyespor’un yeni basketbol antrenörü Erdem Türetken de bu görev için kendilerini layık gördükleri için teşekkür ederek Muratpaşa Belediyespor’da başarılı işlere imza atacaklarını söyledi. Muratpaşa Belediyespor’un başarılı sonuçlar aldığını söyleyen Erdem Türetken hedeflerinin her yaş grubundan sporcular ve takım ile kulübü daha iyi bir konuma getirmek istediklerini iifade etti. Erdem Türetken sadece Muratpaşa Belediyespor’da değil Antalya’da basketbolun gelişimi için çalışacağını da sözlerine ekledi.