28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Hentbol Takımı

Paşa’nın Melekleri’ne Yeni Antrenör

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı yeni antrenör Sertan Sarpaş ile ilk antrenmanına çıktı. Muratpaşa Belediyespor 01 Mart Pazar günü (bugün) Yalıkavak ile kendi sahasında oynayacağı maç öncesi antrenmanını Sertan Sarpaş yönetiminde yaptı.

Sertan Sarpaş 2018-2019 sezonunda Muratpaşa Belediyespor bünyesinde dahil olmuş ve yardımcı antrenörlük görevini yapmış biridir. Yeni antrenör ilk antrenman öncesi takım ile kısa bir toplantı yaptı. Toplantıdan sonra antrenmana başlayan oyuncular ağırlık ve kondisyon çalıştılar. Antrenman sırasında her oyuncu ile yakından ilgilenen Sertan Sarpaş antrenmanın da sıklıkla bölerek oyunculara uyarılarda bulundu.

‘’Galibiyeti Murat Uysal’a Hediye Edeceğiz’’

Daha önce takımda yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Sertan Sarpaş Hentbol takımı ile yolları ayıran antrenör Birol Ünsal’ın hentbola katkısının çok olduğunu ve Birol Ünsal’dan devraldığı bu göreve layık olarak çalışacağını söyledi.

Yeni teknik direktör oynayacakları Yalıkavak maçı ile ilgili olarak da ligde il yarıda oynadıkları Yalıkavak maçında 1 puan kaybettiklerini bu hafta bu maçın rövanşını alacaklarını söyledi. Sertan Sarpaş Yalıkavak maçından galip ayrılacaklarını takımın bu galibiyeti alacak güçte olduğunu söyleyerek maçı kazanarak Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a galibiyeti hediye etmek istediklerini ifade etti.