19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalyaspor Kulübü Başkanı

Antalyaspor Kulüp Başkanının Açıklamaları

Hürriyet Akdeniz Editör Masasına konuk olan Fraport Tav Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Antalyaspor ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı ve kulüp ile ilgili açıklamalarda bulundu. Antalyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası ve Lig maçlarındaki performansı, transferler, kulüp bütçesi ile ilgili merak edilenleri de açıklayan Ali Şafak Öztürk ilk olarak Antalyaspor’un yaptığı sponsorluk anlaşması ile ilgili konuştu.

Fraport Tav ile sponsorluk anlaşması imzalana sponsorluk anlaşması ile ilgili olarak Ali Şafak Öztürk Fraport Tav gibi kurumsal bir firma ile anlaşma sağlamalarının önemli olduğunu vurguladı. Kulüp Başkanı Antalyaspor olarak önceden sponsorluk sistemine sıcak bakmamalarına rağmen Fraport TAV kurumunun kalitesi ve finansal öncelikler sebebiyle sponsorluk anlaşması yaptıklarını anlattı.

‘’Antalyaspor’un En Başarılı Başkanı Benim’’

Ali Şafak Öztürk ara transfer döneminde yaptıkları transferler ile takımın daha da güçlendiğini belirterek ikinci yarıda Antalyaspor’un istediği sonuçları alamadığını da sözlerine ekledi. Jahovic’in talihsiz bir şekilde sakatlandığını Podolski’nin de hazırlık aşamasında olduğunu söyleyen Ali Şafak Öztürk şanssız bir dönemden geçtiklerini ama bunu geçici olduğunu da vurguladı.

Antalyaspor Kulübü Başkanı kendisinin Antalyaspor Kulübünün en başarılı başkanının kendisi olduğunu da söyledi.