12 Nisan 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

İsviçre Süper Liginin Lideri Antalya’da Kampta

İsviçre’deki Süper Ligin gözde takımı Young Boys Antalya’da kamp yapıyor. İsviçre Süper Liginin il yarısının bitiminden sonra kamp için Antalya Belek bölgesini tercih eden ekip Regnum Carya Otelde konaklıyor. 5 Ocak – 15 Ocak tarihleri arasında kampta olan Young Boys takımı İsviçre Süper Liginin ikinci yarısına Antalya ve Belek’in eşsiz doğası ile hazırlanıyor.

Young Boys Sportif Direktörü Christoph Spyelos geçen yıl da ligin ara döneminde Antalya’yı tercih ettiklerini ve Antalya’nın iklimini ve imkânlarını kulüp olarak sevdiklerini o yüzden bu seneki tercihlerini de Antalya’dan yana kullandıklarını belirtti. Spyoles futbolcuların ve teknik adamların Antalya’dan mutlu ve motivasyonları yüksek ayrıldıklarını ve İsviçre Süper Liginin ikinci yarısına bomba gibi hazır olduklarını anlattı. Young Boys takımı İsviçre Süper Liginin ilk yarısını lider olarak tamamladı ve bu iddiasını ligin ikinci yarısında da sürdürmeyi hedefliyor

Spyelos: Türk takımlarını takip ediyorum.

Sportif Direktörü Spyelos Türk futbolunu da takip ettiğini söyleyerek UEFA ve Şampiyonlar Liginde Türkiye’y temsil eden takımları özellikle takip ettiğini ve bu takımlarda ve Türk Milli Takımında genç futbolcuların göze çarptığını belirtti.