30 Kasım 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Filenin Akreplerinden 3-0 Galibiyet Sevinci

Antalyaspor Kadın Voleybol Takımı, Kadınlar Voleybol 1. Lig’de play-off için mücadele veriyor. Filenin akrepleri sezon maçlarından Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü ile yaptığı iç sahadaki son karşılaşmasından 3-0 galip ayrıldı.

Kadınlar Voleybol 1. Lig ekibi Berlin Döner Antalyaspor, play-off için bugün saat 14:00’da zorlu bir maça çıktı. Ligde 5. sırada yer alan Filenin Akrepleri, bugün Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü ile karşılaşmasında 3-0 galibiyet sevinci yaşadı. Mutlak galibiyet ile yola çıkan güney ekibi, Kadınlar Voleybol 1. Lig’de ilk 4 içerisine dahil olmak için sınırlarını zorluyor.

Antalyaspor – Samsun Karşılaşması

Berlin Döner Antalyaspor, Kadınlar 1. Ligi’nin 20. haftasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü’nü evinde ağırladı. Setlerde gösterdiği yüksek performans ile galibiyeti elde eden takım, ligdeki sonuçlarından mutlu. Müsabakanın ilk setini 25’e 19 önde tamamlayan Filenin Akrepleri, ikinci sette de 25’e 17 üstünlük elde etti. Karşılaşmanın son setinde morali yüksek olan Antalyaspor Kadın Voleybol Takımı, 25’e 17 skoru ile oyunu galip olarak tamamladı.

Voleybol Şehri Antalya

Voleybol Şube Sorumlusu Alp Özel, lige kötü başlamıştı. Savaşan voleybolcu oyuncular, pes etmeyerek bugüne geldi. Özel, Filenin Akrepleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda ‘’Biz Antalyaspor’duk ve çabuk ayağa kalktık. Bu başarıyı devam ettirip Antalya’yı voleybol şehri yapmaya çalışacağız. Bu konuda alt yapıda önemli çalışmalara imza atıyoruz.” ifadelerine yer vermişti. Özel, taraftarlara verdiği sözünü tuttu.

Deplasman Öncesi Gelen Galibiyet

Antalyaspor Kadın Voleybol Takım’ının bugünkü müsabakası kendi evi Antalya Spor Salonu’nda oynandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, maçta aradığını bulamazken Filenin Akrepleri sahada iyi bir performans sergiledi. Kadınlar Voleybol 1. Lig’inin ilk yarısında deplasmandan 3-2 galibiyet ile Akdeniz takımı, son iki hafta oynayacağı maç öncesinde avantaj elde etti. Kırmızı beyazlılar, deplasmanda 2 tane daha maç gerçekleştirecek.