28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Parkfuntastic

Atık Jilet Toplama Kampanyası

Antalya Kepez’de bulunan ParkFuntastic projesinde sona gelindi ve yakın zamanda ziyaretçilere açılacak. Doğa ile iç içe ve çam ağaçlarının arasında bulunan bu farklı projeyi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü gezerek açılış öncesi incelemeler yaptı. ParkFuntastic içinde bulunan Ters Ev ise Hakan Tütüncü’nün en çok ilgisini çeken bölüm oldu.

Hakan Tütüncü proje alanının içinde bulunan Ters Ev’in orijinal ve karakteristik yapısı ile dünyada tek olacağını belirtti. Kepez Belediye Başkanı dünyada ve Türkiye’de farklı lokasyonlarda ters ev projeleri olduğunu fakat Kepez’deki ters evin farklı bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

360 Derece Dönen Ters Ev

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Kepez’de bulunan ters evin 360 derece dönme özelliği bulunan bir ters ev olduğunu ifade etti. Hakan Tütüncü ters evi ziyaret edecek kişilerin illüzyonlar ile ve iç içe geçmiş objeler ile farklı bir deneyim yaşayacaklarına da dikkat çekti. Kepez Belediye Başkanı ParkFuntastic’in ve Ters Evin Antalya’ya tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekecek ve mutlaka ziyaret etmek isteyecekleri bir yer olacağını söyledi.