28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
defans futbolcusu

Antalyaspor’da Bünyamin Balcı Rüzgarı

Antalyaspor’un başarılı defans futbolcusu Bünyamin Balcı maçlardaki performansı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Antalyaspor’da U19 ile U21 takımlarından yetişen Bünyamin balcı Antalyaspor’un A takımında kadroya dahil oldu ve ligin ikinci yarısının ilk maçı olan Göztepe maçında Antalyaspor kadrosunda yer aldı. Göztepe maçının 46. Dakikasında Fredy’nin yerine maça dahil olan genç futbolcu kendisine bu şansı verenlerin güvenini de boşa çıkarmadı.

2025’e Kadar Antalyaspor’da

Bünyamin Balcı Göztepe maçından sonra Antalyaspor’un deplasmanda oynadığı Denizlispor maçında ilk 11’de sahaya çıktı. Denizlispor’un bundan sonraki maçlarında da ilk 11’de sahaya çıkan Bünyamin Balcı’ya bu başarılı performansını göstermesi için şans veren teknik direktör Tamer Tuna’nın da etkisi büyük oldu. Antalyaspor’un önceki teknik direktörleri Bülent Korkmaz ve Stjepan Tomas zamanında A takımda forma giyme şansı bulamayan Bünyamin Balcı Tamer Tuna’nın ligin ikinci yarısında Antalyaspor’un başına gelmesiyle ilk 11’de forma giymeye başladı.

20 yaşında olan ve 2025 yılına kadar Antalyaspor ile sözleşmesi olan Bünyamin balcı Antalyaspor forması ile daha çok başarılı performansa imza atacak gibi duruyor.