28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
31 Ağustos

Antalyaspor Üçüncülük Maçında

The Land of Legends Cup Turnuvası 31 Ağustos tarihinde başladı. Turnuvaya Antalyaspor, Fenerbahçe Beşiktaş ve Sivasspor katılıyor. 4 Süper Lig takımının yeni futbol sezonu hazırlıkları kapsamında hazırlık maçlarını oynadıkları turnuvada ilk maç Fenerbahçe ile Antalyaspor arasında oynandı.

31 Ağustos Pazartesi günü oynanan Fenerbahçe-Antalyaspor maçından Antalyaspor 4-0 yenilgi ile ayrıldı. Antalyaspor aldığı bu yenilgi ile turnuvada birincilik ve ikincilik şansını kaybetti. Antalyaspor turnuvada üçüncülük maçında Beşiktaş ile karşılaşıyor. 4 Eylül Cuma günü oynanacak Beşiktaş – Antalyaspor maçı turnuvada üçüncülüğü belirleyen maç olacak. Turnuvada oynanan Beşiktaş – Sivasspor maçında ise Sivasspor Beşiktaş’ı 1-0 yendi. Sivasspor turnuva birinciliği için Fenerbahçe ile karşılaşacak ve karşılaşma 5 Eylül’de olacak.

İstanbul’da Antrenman

Antalyaspor takımı The Land of Legends Cup turnuvası için İstanbul’a gitti ve antrenman programına İstanbul’da devam ediyor. Kırmızı beyazlı takım Land of Legends Cup turnuvasının bitiminden sonra Antalya’ya gidecek ve 11 Eylül lig başlangıcına kadar Antalya’da çalışmalarına devam edecek. Antalyaspor takımı teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde antrenman çalışmalarına devam ediyor.