19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
2019-2020 futbol

Antalyaspor Turnuva Hazırlığında

Antalyaspor Süper Lig 2019-2020 futbol sezonunun ilk yarısında başarısız bir sezon geçirmişti. Ara transfer döneminde Antalya ekibinin yaptığı başarılı transferlerin de ikinci yarıda Antalyaspor başarılı bir performans sergiledi. Süper Ligi 9. Sırada tamamlayan Antalyaspor yeni sezon hazırlıkları için önce Afyonkarahisar’da kampa girdi. Kampın ardında kırmızı beyazlı takım Antalya’ya döndü ve antrenman programına burada devam ediyor.

Antalyaspor takımı 31 Aralık’ta başlayacak olan The Land od Legends Cup Turnuvasına katılacak. Antalya ekibi sezon hazırlıkları ile bu turnuvaya da hazırlanıyor. Antalyaspor ile turnuvaya Fenerbahçe, Beşiktaş ve Sivasspor mücadele edecek. Antalyaspor turnuvada ilk maçını Fenerbahçe ile yapacak.

The Land of Legends Nedir?

The Land of Legends Cup Süper Lig takımlarının yeni sezon hazırlıklarını ölçmek amacıyla düzenlenen bir turnuvadır. 31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenen turnuvayı Match PR organize ediyor.  Bu turnuvaya katılan 4 takım 2020-2021 futbol sezonu öncesinde hazırlık maçı yapacaklar ve sezon hazırlıklarının ne durumda olduğunu anlayacaklar. Süper Lig sezonu 11 Eylül’de başlıyor.