19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
2019 yılı

Antalya Kulüplerinden Geçmiş Olsun Mesajı

Corona virüsü 2019 yılı son aylarında Çin’de ortaya çıktı. 2 ay içinde dünyaya yayılna covid 19 Mart ayında da Türkiye’de yayılmaya başladı. Temas yolu ile bulaşan bir hastalık olan covid 19’dan korunmanın en güvenli yolu izole bir taşam sürmek oldu. İnsanlarla iç içe olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de covid 19 testi pozitif çıktı. Muhittin Böcek’in hastanede tedavisi yapılıyor ve kendisi karantinaya alındı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de Antalya’da covid 19 testi pozitif çıkan diğer belediye başkanı oldu. Corona virüsüne yakalanan iki belediye başkanına da Antalya Kulüplerinden geçmiş olsun mesajları geldi.

Sosyal Medya Paylaşımı

Antalyaspor Kulübü sosyal medya hesabı ve internet sitesinden yaptığı paylaşımla covid 19 testi pozitif çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Aytemiz Alanyaspor Kulübü de sosyal medya hesabından ve internet sitesinden iki paylaşım yaptı. Aytemiz Alanyaspor, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular.