1 Aralık 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Muratpaşa Belediyespor

Paşanın Melekleri Rize Temsilcisi ile Karşılaşıyor

Antalya’da Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’nın Kadınlar Hentbol Süper Ligindeki başarılı performansı Antalyalı hentbol severleri sevindiriyor. Hentbol Süper Liginin ikinci yarısının başlamasıyla başarılı sonuçlar alan Paşanın Melekleri ligdeki son üç karşılaşmada Mardin Büyükşehir Başakspor, Üsküdar Belediyespor ve İzmir Büyükşehir Belediyespor’u yenerek başarılı bir grafik çiziyor.

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı Süper Lig 14. Haftada Pazarspor ile kendi sahasında karşılaşacak. 15 Şubat Pazar günü (yarın) oynanacak maça her iki takım da maça galibiyet hedefi çıkacaklar. Paşanın Melekleri Pazarspor ile Süper Ligin ilk yarısında deplasmanda oynadığı maçı 27-25 kazanmıştı. Antalya temsilcisi hentbol takımı ligin ilk yarısındaki galibiyeti bu maçta da tekrarlamak istiyor. Paşanın Melekleri’nin Kadın Hentbol Ligindeki puanı 14 ve 4. Sırada bulunuyor. Pazarspor ise ligde puan sıralamasında son sırada bulunuyor ve hiç galibiyeti bulunmuyor.

‘’Hem Ligde Hem Türkiye Kupasında İddialıyız’’

Paşanın Meleklerinin kaptanı Diğdem Hoşgör Pazarspor maçının önemli bir maç olduğunu Pazarspor maçından sonra oynayacakları Yenimahalle maçı ile ligde son 4 maç sürecine girileceğini söyledi. Kaptan Pazarspor maçından galibiyet ile çıkıp son 4 maç sürecine yüksek motivasyon ile girmek istediklerini söyleyerek Türkiye Kupası ve Süper Ligde iddialı olduklarını belirtti.