28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
CIP Travel Antalyaspor

CIP Travel Antalyaspor-Beşiktaş Aygaz Hentbol Maçı

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Lig takımlarından  CIP Travel Antalyaspor hentbol liginin ikinci yarısının ilk maçını kendi sahasında yapacak. CIP Travel Antalyaspor’un karşılaşacağı takım Beşiktaş Aygaz olacak. 29 Ocak Çarşamba günü saat 19:00 da başlayacak olan maçın stadı da Antalya Spor Salonu olacak.

CIP Travel Antalyaspor’un antrenörü Fatih Işık ligin ilk yarısı ile ikinci yarısı arasındaki dönemde takımın antrenman ve çalışmalar ile iyi bir ara dönem geçirdiklerini söyledi. Fatih Işık Avrupa Hentbol Şampiyonası sebebiyle oluşan 45 gün ara verilmesinden sonra ilk maçlarının Beşiktaş Aygaz ile olduğunu vurgulayarak maça hazır olduklarını söyledi. Baş antrenör Beşiktaş Aygaz ile CIP Travel Antalyaspor arasındaki maçın zor bir maç olduğunu bildiklerini ama bu zorluğa her yönden kendilerini hazırladıklarını da sözlerine ekledi.

Antalyalı Hentbol Severler Maça

Ligde 8 puanı bulunan Antalya ekibi 6. Sırada bulunuyor. Beşiktaş Aygaz ise 12 puanla 3. Sırada bulunuyor. CIP Travel Antalyaspor’un hedefi Beşiktaş Aygaz’ı yenip puan alarak bu maçtan ayrılmak ve ligde sıralamada üst sıralara doğru çıkmayı istiyor. Baş antrenör Fatih Işık Antalya’daki hentbol severlerden maça gelerek kendilerini desteklemelerini de rica etti.