21 Şubat 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Sivasspor’un Kazanma Hasreti

Sivasspor kazanma hasreti ile yanıp tutuşuyor, kaybettiği için üzgün olan takım hayranlarından moral aşılamaya çalışıyor. Spor Toto Süper Lig 4. hafta içerisindeki maçta Beşiktaş ve Sivasspor’un müsabakası yapıldı. Demir Grup Sivasspor ve Beşiktaş için yeni sezondaki maç, bazı taraftarları üzse de bazılarını sevindirdi.

Sivasspor ve Beşiktaş karşılaşmasındaki sonuç 3 – 1 ile bitti. Beşiktaş’a mağlup olan Sivasspor takımının yeni sezon içerisindeki galibiyet hasreti sürmeye devam ediyor. Spor Toto Süper Lig geçen sezonunda Yukatel Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor kozlarını paylaştılar. Sivasspor burada Kayserispor takımını 2 – 1 mağlup etmeyi başarmıştı. Bu dönem takımın, kazanma hasretinde kaldığını görüyoruz.

Demir Grup Sivasspor Galibiyeti Özlüyor

Sivasspor takımının galibiyeti özlediğini görüyoruz. Takım bu durum ile moralini biraz bozmuş gibi görünüyor. Takımın taraftarlarının desteği, takım oyuncularının kendini hemen toparlamasını sağlıyor. Demir Grup Sivasspor, bu sezon içerisinde çıkmış olduğu 4 maçta da sahadan kazançla ayrılamadı. Süper Lig‘in ilk hafta içerisinde Gaziantep FK sahasında Sivasspor, maçta 1 – 1 sonucu ile berabere kalmıştı.

Sivasspor ve Adana Demirspor karşılaşmasında ise maç 3 – 0 ile bitmişti. Sivasspor 3 – 0 ile Adana Demirspor’a mağlup olmuştu. Corendon Alanyaspor ve Sivasspor karşılaşmasında da 1 – 1 berabere sonucu ile müsabaka bitmişti. Beşiktaş ve Sivasspor karşılaşmasında ise 3 – 1 sonucuyla Sivasspor, mağlup olmuştu.

Sivasspor Spor Toto Süper Lig Haberleri

Sivasspor Spor Toto Süper Lig haberleri, maçları, maç sonuçları ve sonraki sezon maçları hakkında her gün bir yeni haber yayınlanıyor. Sivasspor’un Gaziantep FK, Adana Demirspor, Alanyaspor, Beşiktaş takımları ile yaptığı maçların sonuçları belirlendi. Bu maçlarla beraber Sivasspor’un galibiyet özleminin 4 maça çıktığını görüyoruz.

Sivasspor 4 maç ile galibiyete özlem kalmış ve bu hasret ne zaman bitecek, maçı galibiyetle bitecek taraftarları tarafından çok merak ediliyor. Kırmızı Beyazlılar 2 puan ile 16. sıraya yerleştiler. Sivasspor kalesindeki 8 gole engel olamadı, son 4 maçında bu durum görüldü. Sivasspor’un Lig’deki 5. haftada oynanacak maçları şimdiden merak ediliyor. Fatih Karagümrük ve Sivasspor Lig 5. haftada oynayacaklar.