19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Lucas Podolski

Podolski’ye Patara Tanıtım Teklifi

Antalyaspor ara transfer döneminde Lucas Podolski ile sözleşme imzalamıştı. Podolski Antalyaspor forması ile gösterdiği başarılı performansın yanında sosyal hayatı ile de dikkat çekmeyi başarmıştı. Önceki sezonlarda Galatasaray’da oynayan Alman futbolcu Türk seyircisine ve Türkiye’ye yabancı değildi. Antalya ve Türkiye fotoğraflarının sosyal medya hesabından paylaşan Podolski Türkiye ve Antalya’nın da tanıtımını yapıyordu. 35 yaşındaki futbolcunun paylaştığı Antalya fotoğrafları dünyanın her ülkesindeki takipçileri tarafından beğeniliyor.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Podolski’nin bu özelliği Antalya’nın dünyaca ünlü plajı Patara’nın tanıtımında kullanma fikri ortaya çıktı. Konyaaltı Sanayici ve İş adamları derneği Başkanı İlhami Kaplan gönüllü turizm elçisi olan Podolski’nin Patara’nın tanıtımını da yapabileceğini açıkladı.

Podolski’ye Teşekkür

İlhami Kaplan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Podolski’ye Antalya’ya geldiği günden beri kent ile ilgili yaptığı paylaşımları fotoğraflar ve tanıtım için teşekkür etti. İlhami Kaplan Podolski’nin Patara’ya gelip Patara’nın fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaşmasının ve Patara’nın da tanıtımını yapmasının çok güzel bir hareket olacağını belirtti. İlhami Kaplan’ın bu teklifine Podolski’den henüz bir cevap gelmedi.