19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Lucas Podolski

Podolski’nin Sakatlığı

Alman futbolcu Lucas Podolski Süper Ligin ara transfer döneminde Antalyaspor’a transfer oldu. a forması ile başarılı bir sezon geçiren Podolski ligin bitimine 3 hafta kala sakatlandı. Tedavisi devam eden Podolski geçmiş sezonlarda Galatasaray’da da oynadığı için Türkiye yabancılık çekmiyor. Almanya’nın Köln kentinde bir döner restaurantı olan Podolski Antalyaspor’a transfer olduğu dönemde takımın bulunduğu sıranın iç açıcı olmadığını söyledi. Podolski Antalyaspor’un transfer olduğu zaman ligden düşme tehlikesi olan bir takım olduğunu ve düşme ihtimali bulunan bir takıma transfer olmaya kolay karar vermediğini de belirtti. Alman futbolcu Antalyaspor’un ligin ikinci yarısında yükselişe geçtiğini ve sezonu iyi bir yerde bitirdiklerini açıkladı.

Podolski Antalyaspor’un ligin ikinci yarısındaki başarılı performansın daha da iyisini yeni sezonda oynayacaklarını da sözlerine ekledi.

  1. Restaurant Açılacak

35 yaşındaki futbolcu Antalya’da mutlu olduğunu ve ailesinin de Antalya’da mutlu olduğunu ifade etti. Podolski’nin Almanya’da döner restaurantı zinciri bulunuyor ve Alman futbolcu döner restaurantı işinin iyi gittiğini de belirtti. Podolski yakın zamanda Almanya’da 7. döner restaurantını açacak. Türk Ortağı bulunan Podolski Almanya’ya farklı ve güzel lezzetler sunmak istediklerini söyledi.