19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
corona virüsü

Kadınların Gözde Sporu

Küresel salgın corona virüsü nedeniyle Antalya’da turizm sezonu bu yıl geç başlamıştı. Mart, nisan ve mayıs aylarında covid 19 önlemleri kapsamında sokağa çıkma yasağı olması ve plajları kapalı olması Antalya’da yaz sezonu geciktirmişti. 1 Haziran tarihinde covid 19 önlemleri ile başlayan yaz sezonu ile Antalya’ya canlılık ve hareketlilik de geldi. 23-26 Eylül tarihleri arasında Kemer’de düzenlenecek olan Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları Antalya’da yaz sezonu sonunu daha da canlandıracak.

Covid 19 nedeniyle Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları’na bu sene 200 sporcu katılacak. Avustralya ile Güney Afrika’dan katılacak sporcular bu yıl pandemi sebebiyle yarışlara katılmıyorlar. Yarışlara Rusya, İspanya, İngiltere ve Fransa’dan sporcular katılacak. Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları’nı Kemer Belediyesi ile Kemer Enduro Motosiklet Kulübü ortak olarak düzenliyor.

Covid 19 Önlemleri

Hayatın her alanında olduğu gibi yarışlarda da covid 19 önlemleri alınacak. Bu önlemlerden biri de yarışlarda seyirci noktaları olmayacak. Geçmiş yıllarda kanyon etabının olduğu yarışlarda bu yıl kanyon etabı olmayacak. Kemer Belediye Meclisi Üyesi ve KEMK Başkanı olan Semih Öztürk, Sea To Sky Enduro Yarışları’nda covid 19 önlemlerinin alındığını ifade etti.