1 Aralık 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Antalya Tenis İhtisas Kulübü

ATİK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Antalya’da Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü (ATİK) bu yıl 37.si düzenlenen Olağan Mali Genel Kurul Toplantısını yaptı. ATİK Üyeleri ve yönetiminin hazır bulunduğu genel kurulda 2019 yılı mali raporları görüşüldü, 2019 yılı faaliyet raporu değerlendirildi. 2019 yılının değerlendirilmesinden sonra 2020 yılı ile ilgili görüşmeler yapıldı. 2020 yılının taslak bütçesi üzerinde değerlendirme ve görüşlerin paylaşıldığı toplantıda 2020 yılı üyelik aidatları ve katılım bedelleri belirlendi.

Genel Kurul Toplantısında ATİK’e üyeliği 25 yılı dolan ve 65 yaşını aşmış olan üyelere aidatlarında indirim yapılması konusu da görüşüldü. ATİK üyelerinden 25 yılını dolduran üyelere de 25. Yıl Rozeti hediye edildi.

”ATİK 2021 Yılında Farklı Bir Kulüp Olacak”

ATİK Başkanı olan Necmi Alpagot Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmada bu kulübün kendilerine atalarından miras kaldığını belirterek en önemli görevlerinin bu mirasa sahip çıkmak olduğunu söyledi. Necmi Alpagot ATİK’i gözde ve büyük bir kulüp yapmak istediklerini Türkiye’nin en iyi kulüplerinden yapmak için çalışacaklarını ifade etti. Kulübe genç üyelerin de katılımını istediklerini ve üye sayılarını arttırmak için tanıtım ve fuarlara katılacaklarını söyleyerek 2021 yılında farklı bir ATİK olacaklarını sözlerine ekledi.