19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Antalyaspor Bisiklet Takımı Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Türkiye’nin en güzel şehirlerinin başında gelen Antalya turizm sezonuna hazırlanıyor. Bu yaz; Antalya’yı hem yerli hem de yabancı çok sayıda turistin ziyaret etmesi bekleniyor. İklimi, deniz, kum ve güneşi, doğal güzellikleri derken Antalya’ya aşık olmak adına geçerli çok sayıda sebebiniz bulunuyor. Hele bir de bu şehirde yaşayan insanların oldukça şanslı olduklarını ifade edebiliriz.

Antalya sporu denildiği zaman akla doğal olarak Antalyaspor ve Alanyaspor geliyor. Her iki kulüp de Antalya’yı Süper Lig’de oldukça iyi bir şekilde temsil ediyorlar. Ancak, Antalya’daki sportif faaliyetler futboldan ibaret değil! Şehirde farklı sporlar ile ilgilenen çok sayıda sporcunun olduğunu ifade edebiliriz. Onlardan birisi de Antalyaspor Bisiklet Takımı’nın oyuncuları!

Antalyaspor Bisiklet Takımı Denizli’deki Yarıştan Birincilik ile Ayrıldı

Antalyaspor Bisiklet Takımı; yaz sezonunun başlaması ile beraber çeşitli organizasyonlara katılmaya başladı. Denizli’de yapılan yarışlara da katılan takımın buradan nasıl bir sonuç ile döneceğini herkes çok merak ediyordu. Antalyaspor Bisiklet Takımı; Denizli’deki turnuvada da başarılı olarak kendisine güvenenleri bir kez daha yanıltmadı.

Antalyaspor Bisiklet Takımı’nın oyuncularından Nuri Acar; Denizli’deki yarışın ilk gününde ortaya son derece etkili bir performans ortaya koydu. Bilhassa zamana karşı yarışta bir hayli başarılı oldu. Kendi kategorisindeki yarışı ilk sırada tamamladı. Bu sayede, altın madalyanın sahibi oldu. Söz konusu takımın başarılı olan tek sporcusu Nuri Acar değil! Acar ile aynı kategoride yarışan Devrim Ardıç turnuvayı beşincilik ile tamamladı. Bunun yanı sıra, takımın bir diğer sporcusu Haşim Köksal da aynı kategoriyi yedincilik ile bitirdi.

Denizli’deki organizasyonun son gününde bir de yol yarışı düzenlendi. Antalyaspor Bisiklet Takımı; söz konusu yol yarışına da katıldı. Nuri Acar; yol yarışında dördüncü olarak Antalya’yı bir kez daha gururlandırdı. Bunun yanı sıra, takımın bir diğer sporcusu Devrim Ardıç’ın da bu kategoride beşinci olduğunu ifade edebiliriz. Son olarak, Haşim Köksal altıncı ve Enver Yaşar da yedinci olarak bu yarışın öne çıkan isimleri olmayı başardılar.

Antalyaspor Bisiklet Takımı; Denizli’deki yarışların hem birinci hem de ikinci gününde başarılı olarak dikkatleri üzerine çekti. Takımın yılın diğer yarışlarına da en iyi şekilde hazırlanacağı tahmin ediliyor.

Devrim Ardıç Alınan Sonuçlardan Bir Hayli Memnun!

Antalyaspor Bisiklet Takımı’nda hem sporcu olarak görev yapan hem de takımdan sorumlu olan Devrim Ardıç; Denizli’deki yarışların ardından birtakım açıklamalar yaptı. Her şeyden önce, elde edilen başarıların bir hayli gurur verici olduğunu dile getirdi. Takım arkadaşlarını teker teker tebrik etti. Bunun yanı sıra, takımın sezonun geri kalan yarışlarında da en iyi dereceyi almak adına çalışmalar yaptığını ifade etti. Antalya’yı gururlandırmak adına takım arkadaşları ile beraber ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek sözlerini sonlandırdı.